Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, parisarbeten i empire, matterad och polerad brännförgylld brons, fotplatta med bladstav, tassfötter, oktogonal pelare, klotformad ljuspipa med godronnerad botten, lösa manschetter, höjd 26,5 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Slitage

616921

2019-03-10