Bordslampor Restauration Frankrike
Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, fyrkantig bas, postament med dekor av lagerkransar, balusterformad pelare med dekor av växtornamentik, höjd 68 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Slitage, fotplattor omförgyllda, konveterade rovoljelampor
616923
2019-03-10