Alberto Magnelli gouache
Klubbat för:
72 000 SEK
Arviointi
40 000 SEK
Kuvaus
ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971): Komposition, signerad och daterad Magnelli, gouache på papper, 21x30 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
Kuntoraportti
fuktfläck, reva
616926
Päivämäärä:
2019-03-10