Josef Frank golvlampa Möbeldesign

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2564/2, mässing samt delvis gråtlackerad, justerbar i höjd

Skärm med skador, slitage

616937

2019-02-26