Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOEBEL, 1930-/40 tal, "Hummel", figuriner, 2 st, Tyskland, polykromt flintgods, stämplade undertill, höjd ca 12,5 resp. 14 cm
litet nagg.
616947
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här