Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
KINESISK KONSTNÄR (1900-tal): Häst och vagn, bär signatur, olja på duk, ca 51x76,5 cm, enligt uppgift inköpt på auktion i England som PENG Zhen (född 1928)
616956
2019-02-28