Taklampa 60-tal

Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal
Taklampa 60-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, 6-armar stomme i mässing, skärmar i gullackerad metall samt. i oranget glas, dekor av vitlackerad perforerad metall, höjd ca 36 cm, diameter ca 70 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

616958

2019-02-22