Wilhelm Freddie litografi

Wilhelm Freddie litografi
Wilhelm Freddie litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Chanson d´amour", signerad och daterad Freddie -80, litografi, 59x42 cm

616961

2019-03-01