Industristol
2019-02-22
616963
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARBETSSTOL, 1900-talets mitt, industridesign, stomme i lackerad metall, sits och rygg klädd i blå textil, på hjultrissor i plast, armlän i lackerat trä, sitthöjd ca 52 cm
Åldersrelaterat slitage