Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ANSHELM DAHL (1897-1964): Sensommarnatt, signerad och daterad A Dahl 1921, olja på duk, ca 100x136 cm
PROVENIENS: Kungliga Norrbottens Artileriregemente A 8 Boden 1921-2004
616967
2019-02-21