Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Sensommarnatt, signerad och daterad A Dahl 1921, olja på duk, ca 100x136 cm
PROVENIENS: Kungliga Norrbottens Artileriregemente A 8 Boden 1921-2004

616967

2019-02-21