Väggrelief Stig Lindberg
2019-02-22
616980
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, väggrelief, stengods, Gustavsberg, motiv av tre kvinnor, delvis glaserad, signerad Stig L Gustavsbergs Studio, ca 36x39 cm
Nagg