Ed Finnell fotografi föreställande The Who

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): The Who, "Quadrophenia Tour", Los Angeles, 23 November 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 23/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

617005

2019-02-22