Sigurd Erixon

Sigurd Erixon
Sigurd Erixon
Sigurd Erixon
Sigurd Erixon

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTHANTVERKSBÖCKER, 11 st, Sigurd Erixon och Sigurd Wallin, "Svensk Byggnadskultur", "Möbler och Heminredning", "Svenska Kulturbilder (6 volymer), "Bohag, Heminredning och Dräkt", "Byggnadsskick i herrgårdar, boställen och städer", "Kyrkoinredning för Herremän".

Slitage, skador

617014

2019-02-22