Alice Nordin figurin

Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE NORDIN (1873-1948): Sjungande flickor, gips, signerad Alice Nordin, höjd ca 33 cm

Bruksslitage

617021

2019-02-22