Lågt tebord från Kina

Lågt tebord från Kina
Lågt tebord från Kina
Lågt tebord från Kina
Lågt tebord från Kina
Lågt tebord från Kina
Lågt tebord från Kina

Klubbat för:

120 EUR

200 EUR

LÅGT BORD, Kina 1900-talets första hälft. 76 x 67 cm, höjd 56 cm.

Åldersrelaterat slitage.

617044

2019-02-25