Carl Malmsten karmstolar

Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar
Carl Malmsten karmstolar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Gustavus", karmstolar 4 st, fanerade med mahpgny, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar

617055

2019-02-21