Högt bord från Kina

Högt bord från Kina
Högt bord från Kina
Högt bord från Kina
Högt bord från Kina
Högt bord från Kina
Högt bord från Kina

Klubbat för:

220 EUR

200 EUR

HÖGT BORD, sent 1800-tal, mörklackerat trä, Kina, 44 x44 cm, höjd 77 cm

Åldersrelaterat slitage.

617067

2019-02-23