Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, 1800-talets slut, sockel i mässing, höjd inl. kupa och brännarrör, höjd ca 63 cm inkl brännarrör
Kupa med nagg
617078
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här