Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, 1800-talets slut, sockel i mässing, höjd inl. kupa och brännarrör, höjd ca 63 cm inkl brännarrör

Kupa med nagg

617078

2019-02-21