Ägghönor

Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄGGHÖNOR, 4 st., 1900-talets andra hälft, porslin, varav 3 st Schramberg, Tyskland, längd ca 19-23 cm

obnetydliga krackeleringar

617081

2019-02-21