Tillbaka till katalog

Fotogenlampa Jugend

Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend
Fotogenlampa Jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, jugend, stomme i koppar och mässing, kupa i frostad glasmassa, höjd ca 97 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

617084

Datum:

2019-02-22