Göran hermerén oljemålning Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN HERMERÉN (född 1938): Abstrakt komposition, signerad G Hermerén, olja på duk, ca 65x80 cm

617091

2019-02-28