Harry Kampf färglitografier

Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY KAMPF (1926-89): Stockholmsmotiv, akvarell, 2 blad med 9 mindre akvareller vardera, signerade och (1) daterade 1986, bladmått ca 29x39 cm

617109

2019-02-21