Felix Hatz färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FELIX HATZ (Wien, 1904-1999 Stockholm): "Normandie le 6 juin 1944", St. Mère Eglise D Day, signerad Hatz 1971, Épreuve d´artiste, färglitografi, ca 55 x 74,5 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
617112
2019-02-25