Felix Hatz färglitografi

Felix Hatz färglitografi
Felix Hatz färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX HATZ (Wien, 1904-1999 Stockholm): "Normandie le 6 juin 1944", St. Mère Eglise D Day, signerad Hatz 1971, Épreuve d´artiste, färglitografi, ca 55 x 74,5 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

617112

2019-02-25