Ulf Gripenholm serigrafi

Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Modellen, signerad Ulf Gripenholm, 128/275, serigrafi, 1995, ca 40x58 cm

Tryckt som Grafikens Hus invigningsblad

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

617117

2019-02-25