Sockerruskor i sivler rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKOR, 1 par, silver, rokokostil, omkring sekelskiftet 18-1900-tal, höjd ca 15, totalt vikt ca 178 g

bruksslitage, ärgad insida, tuschmärke på den ena

617122

2019-02-22