Ulrika Jevbratt litografi

Ulrika Jevbratt litografi
Ulrika Jevbratt litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA JEVBRATT (född 1961): "Förlorad", signerad och daterad Ulrika Jevbratt 2005, 2/90, litografi, 49,5x17 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

617123

2019-02-25