N. Gyula Gutaljazy oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
N: GYULA GUTALJAZY (Ungern, 1900-tal): Torgmarknad, olja på pannå, signerad, pannåns storlek ca 22x26 cm
Kuntoraportti
Smärre färgbortfall
617130
Päivämäärä:
2019-02-21