N. Gyula Gutaljazy oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

N: GYULA GUTALJAZY (Ungern, 1900-tal): Torgmarknad, olja på pannå, signerad, pannåns storlek ca 22x26 cm

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall

617130

Päivämäärä:

2019-02-21