Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKEN, Bodafors, byrå, 1900-tal, gustaviank stil, fanérad i olika träslag bl.a jakaranda, 2 lådor, stenskiva, beslag i mässing, häkd 75, 79x43 cm
En låda med smärre fanérskador, nyckel saknas
617136
2019-02-22