Åke Wickström oljemålning
Valmis
2019-02-28
617141
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): interiör, olja på duk, signerad Å.Wickström, ca 46x55 cm
Smärre slitage