Gustavsberg

Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HINK, NATTKÄRL, BURK, Gustavsberg, flintgods, gröndekor, nattkärlet daterat 1901, höjd ca 12-30 cm

Slitage, hink med stjärnspricka och saknar handtag och lock, nattkärlets lock med lagning

617147

2019-02-25