Gustavsberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HINK, NATTKÄRL, BURK, Gustavsberg, flintgods, gröndekor, nattkärlet daterat 1901, höjd ca 12-30 cm
Slitage, hink med stjärnspricka och saknar handtag och lock, nattkärlets lock med lagning
617147
2019-02-25