Tallrikar och fat

Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat
Tallrikar och fat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 6+2, FAT, porslin, Meissenliknande märke, 1900-talets första hälft, diameter 24,5 cm, fatets längd 29 cm

en tallrik med spricka, smärre nagg

617150

2019-02-25