Astrid Kjellberg Juel oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID KJELLBERG JUEL (1877-1965): Barnporträtt, olja på duk monterad på pannå, signerad och daterad 1908, ca 33,5x26,5 cm, baksida med dedikation

617175

2019-02-21