Supskedar servettringar cigarettetuie silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUPSKEDAR, 2 st, en märkt Thune 1889, CIGARETTETUIE, SERVETTRINGAR, 3 st, TUMLARE, ostämplad, VODKAMUGG, S:t Petersburg, silver och sterlingsilver, supskedarnas längd ca 14,5 cm, vikt 306 g
Delvis med monogram, slitage och mindre bucklor
617179
2019-02-21