Supskedar servettringar cigarettetuie silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPSKEDAR, 2 st, en märkt Thune 1889, CIGARETTETUIE, SERVETTRINGAR, 3 st, TUMLARE, ostämplad, VODKAMUGG, S:t Petersburg, silver och sterlingsilver, supskedarnas längd ca 14,5 cm, vikt 306 g

Delvis med monogram, slitage och mindre bucklor

617179

2019-02-21