Soffa Börge Mogensen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖRGE MOGENSEN, soffa "Öresund", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, horisontell ryggbricka, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 48, 150x50
Bruksslitage, smutsig klädsel, ställvis flagnad lack, stötmärken och mindre repor kring stomme
617195
2019-02-22