Soffa Börge Mogensen

Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffa "Öresund", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, horisontell ryggbricka, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 48, 150x50

Bruksslitage, smutsig klädsel, ställvis flagnad lack, stötmärken och mindre repor kring stomme

617195

2019-02-22