Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, fanerat med mahogny, märkt Inredningsform 1995, klyvda ben, höjd 73, diameter 180 cm

Slitage, märken, fläckar, ejmonterade ben, lösa skurvar medföljer

617211

2019-02-21