Hyllsystem Börge Mogensen

Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, bokhyllor, totalt 6 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérade i ek, delvis etikettmärkta Karl Andersson & Söner, sektionernas bredd ca (3)135, (3) 70, cm , totalhöjd ca 192 cm

Bruksslitage, fanérskador, blekta

617217

2019-02-22