Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, nyrenässans 1800/1900-tal, skuren dekor med bl ansikten, 3 ställbara hyllplan, delvis svärtad ek, höjd ca 154, längd 160 samt djup 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
617229
2019-02-22