Ishink i nysilver

Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver
Ishink i nysilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, nysilver, 1900-talets andra hälft, med hänklar, höjd 18, diameter 21 cm

Smärre slitage

617232

2019-02-22