Chiffonjé
2019-02-23
617289
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns
Fanerskador, renoverad, slitage