Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015), "Silltrut", signerad och daterad á tergo Hans Wigert Gotska Sandön 1979, blandteknik på pannå på duk, 43x33 cm

Smärre slitage

617294

2019-02-22