Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELSE HERMANSSON (1900-1997): två oljemålningar med stockholmsmotiv , signerad Else Hermansson, olja på pannå, 16x23 cm
ej examinerade ur ramen
617299
2019-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här