Else Hermansson oljemålning

Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSE HERMANSSON (1900-1997): två oljemålningar med stockholmsmotiv , signerad Else Hermansson, olja på pannå, 16x23 cm

ej examinerade ur ramen

617299

2019-02-22