Offect matgrupp

Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp
Offect matgrupp

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

CLAESSON KOIVISTO RUNE, "Cornflake", matgrupp, 2000-tal, Offect, 7 dlr bestående av bord samt. 6 stolar, stolarna med förkromade underreden, formböjda vitlackerade stommar, bordet med förkromat underrede, skiva i skiktlimmad björkplywood med vitlaminerad topp, etikettmärkta, stolarnas sitthöjd 46 cm, bordets höjd ca 71 cm, skivans mått ca 220x110 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionerna "Möbeldesign" och "Scandinavian Design"

Kuntoraportti

Bruksslitage

617311

Päivämäärä:

2019-02-27