Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVURNA, 2000-tal, glaserad keramik, höjd ca 98, största vidd 36 cm
Nagg i botten
617323
2019-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här