Golvurna

Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVURNA, 2000-tal, glaserad keramik, höjd ca 98, största vidd 36 cm

Nagg i botten

617323

2019-02-22