Lockurnor

Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i famille verte-färger, höjd ca 40 cm

båda med sprickor och lagningar

617337

2019-02-22