Ytterfoder med underfat Kina

Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, famille verte/rose, dekor av blommor och figurscen i emaljfärger, höjd ca 27 cm, diameter 33 cm

Bruksslitage

617379

2019-02-22