Drakfiguriner Kina

Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina
Drakfiguriner Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, i form av drakar, omkring 1900-talets mitt, Kina, patinerad vitmetall, längd ca 43 cm

Skador och avslag

617385

2019-02-22