soppterrin

soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin
soppterrin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN med lock och fat, porslin, 1800-talets slut, stämplad BB New Stone, sannolikt Minton, höjd 27 cm

bruksslitage

617387

2019-02-23