AB Stilarmatur Tranås bordsarmatur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STILARMATUR TRANÅS, bordsarmatur, tenn samt valnöt, 1900-talets andra hälft, klotformationer, etikettmärkt, botten stämplad STA, höjd ca 42 cm

Ett klot med spricka, slitage

617397

2019-02-25