Peter Karpf regissörsstolar teak

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER KARPF, regissörsstolar, 1 par, modell Classic, Trip Trap/Skagerak, Danmark, massiv teak samt skinn, silverlackerade metalldetaljer, hopfällbara, höjd 90, sitthöjd 42 cm

En stol med skada/lagning, bruksslitage

617398

2019-02-23